VÚB a.s. na veletrhu Techtextil 22

Naše společnost VÚB a.s. měla po třech letech opět možnost aktivně se zúčastnit významného evropského veletrhu Techtextil 2022 ve Frankfurtu nad Mohanem.

Díky klastru technických textilií Clutex, který zorganizoval a zajistil společný stánek českých firem působících v oblasti výroby a aplikace technických textilií, jsme mohli opět využít příležitosti prezentovat naši společnost velmi širokému publiku, setkat se s našimi obchodními partnery a zákazníky opět “v reálu” a “naživo”.

Nejen z tohoto pohledu však považujeme výstavní dny za úspěšné.

Ceníme si velkého počtu zahraničních zákazníků i současných obchodních partnerů, kterým jsme tak měli možnost na veletrhu Techtextil 2022 představit naše produkty, které prodáváme a nabízíme pod značkou Clevertex, jakož i nejnovější výsledky výzkumných a inovačních projektů.

V rámci naší expozice jsme prezentovali především široký sortiment ESD ochranných oděvů pro elektrotechnický průmysl, textilní produkty z oblasti komplexní péče o pleť s antiseptickými účinky na bázi čistě přírodních textilních materiálů. Značná pozornost návštěvníků se soustřeďovala na pokročilá řešení pro “smart” textilie a e-textilní produkty, a to zejména na elektricky vodivé hybridní nitě na bázi ultrajemných kovových mikrodrátků a jejich aplikace v podobě různých typů tkaných elastických vodivých stuh, které lze použít jako sběrnice nebo jako textilní vodiče všude tam, kde je vyžadována proměnná délka vodivého prvku bez negativního vlivu na jejich elektrický odpor při změně délky.

Věříme, že se nám podaří získané kontakty a zájem zákazníků brzy převést do obchodní praxe.

Image 0 -

Image 1 -

Image 2 -

Image 3 -

Image 4 -

Image 5 -

Image 6 -

Image 7 -

novinky
26.11.2021
Podpora realizace výsledků řešení výzkumných projektů VÚB
Dva webináře z oblasti smart-textilií .....více
18.12.2020
VUBSTORE
Nové výrobní prostory strojírenské divize VÚB a.s Počátkem prosince letošního roku byla vydáním kolaudačního rozhodnutí úspěšně završena první etapa realizace projektu „VUBSTORE – Rekonstrukce brownfieldu společnosti VÚB a.s.“. Projekt je realizován v rámci programu NEMOVITOSTI – Výzva III Operačního programu Podnikání a Inovace pro Konkurenceschopnost a jeho předmětem je vytvoření manipulačních ...... více
archiv